دستگاه بارکد خوان فروشگاهی

بارکد خوان فروشگاهی

بارکدخوان وسیله ای الکترونیکی است از طریق تابش پرتوها اطلاعات را نمایش می دهد. به طور ساده میتوان گفت بارکدخوان ها مجموعه ای از خطوط سیاه رنگی هستند که بر روی زمینه سفید چاپ شدند برای شناسایی کالا، همه کالا ها در زمان تولید یک کدی را روی آن کالا می چسبانند که در هنگام خرید آن کالا با بارکدخوان کد آن تشخیص داده شده و قیمت آن مشخص می شود.

انواع دستگاه بارکد خوان 

بارکدخوان ها دارای انواع مختلفی هستند . بارکدخوان های خطی – لیزری و … نیز در بازار موجود است که هر صنف یا ارگان که نیاز به بارکدخوان دارد براساس نیازش آن را تهیه می کند. افرادی که در فروشگاه ها کار می کنند اگر بارکدخوان نداشته باشند نمی توانند به سرعت کار را انجام دهند علاوه بر این باید کد تمامی کالا را هم بدانند که این کار غیرممکن است اما با بودن بارکدخوان به راحتی کد اجناس کوچک و بزرگ را تشخیص داده و مبلغ آن کالا را در سیستم مشخص می کند. امروزه استفاده از بارکدخوان ضرورت محسوب می شود. می توان گفت بارکد خوان برای شناسایی هر کالایی بوده که توسط دستگاه بارکدخوان قابل خواندن است .

مزایای استفاده از بارکد خوان فروشگاهی

بارکدخوان ها دارای سرعت بالایی هستند به دلیل بالا بودن سرعت در بارکدخوان ها کاربرد زیادی دارند همچنین بارکدخوان ها اطلاعات را ذخیره می کنند و بعدها می توان گزارشی را از اطلاعات ذخیره شده توسط بارکدخوان ها گرفت .

برای اطلاع از انواع بارکدخوان های موجود و نحوه سفارش و اطلاع از قیمت با شماره تماس 021------- تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان فروش ما شما را راهنمایی کنند.

موتور برق

پمپ آب

16 Jul 2017